www.BetonKielce.pl

BETON KIELCE

Beton towarowy od producenta Kielce i okolice - tel. 533 901 090

FIRMA

Producent betonu towarowego serdecznie wita na stronie, która poświęcona jest ofercie naszej firmy. Jeżeli szukają Państwo solidnego kontrahenta, który zajmuje się produkcją dobrego, wydajnego betonu towarowego - mamy dobrą wiadomość - właśnie znaleźli Państwo firmę, która podoła każdemu wyzwaniu.

Betonem towarowym zajmujemy się od wielu lat. Jesteśmy ekspertami, którzy stale podnoszą jakość swojego produktu. Nasz beton tworzony jest według norm PN, które określają wysoką jakość i możliwość użycia betonu do niemalże każdej konstrukcji budowlanej. Nie ważne, czy budują Państwo jednorodzinny dom, most, czy inny obiekt - nasz beton towarowy na pewno sprawdzi się na budowie, gwarantujemy precyzję oraz terminowość. Stawiamy sobie za cel zadowolenie naszych Klientów oraz oczywiście wysoką jakość betonu, który dostarczamy do odbiorców. Wiemy, jak ważne jest dopilnowanie każdego etapu produkcji betonu, jego transport oraz wszystko, co z nim związane, dlatego naszym kontrahentom pomagamy, radząc, zapewniając fachowe zaplecze i oferując najlepszej jakości produkt. Nasz beton wykorzystywany jest z powodzeniem na wielu placach budowy.

        Beton towarowy Kielce - Firma       Beton towarowy Kielce - Firma       Beton towarowy Kielce - Firma


Nasza firma znajduje się w Kielcach, obsługujemy głównie województwo świętokrzyskie. Nie będzie jednak problemu, aby podjąć współpracę z firmami i odbiorcami także z innych regionów kraju czy też zagranicy - wystarczy kontakt do naszej firmy i ustalenie wszystkich szczegółów. 

Zapraszamy już teraz do skorzystania z oferty i do kontaktu z producentem betonu towarowego!